Ферментно-пробіотична кормова добавка Імунобактерін-D, 1 г Укрзооветпромпостач

 • Головна
 • Ферментно-пробіотична кормова добавка Імунобактерін-D, 1 г Укрзооветпромпостач
 • Склад. 1 кг містить: Бактерії роду Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis, не менше 6х1012 КУО / кг (6х109 КУО в 1 г), ксиланаза 300000 од / кг, протеаза 5000 од / кг, амілаза 1000 од / кг, наповнювач до 1 кг.

  Фармакологічні властивості. Імунобактерин-D пригнічує ріст патогенних та токсигенних грибів в кормах, створює сприятливі умови для травлення, поліпшується конверсію корму, зменшує вплив токсинів на організм тварин, підвищує продуктивність і збереження поголів'я. Ферменти, що входять до складу, розріджують хімус, чим полегшують його проходження по кишечнику. Пробіотичні бактерії роду Bacillus пригнічують ріст деяких умовно-патогенних мікроорганізмів, забезпечують часткове руйнування мікотоксинів, сприяють відновленню мікрофлори. Імунобактерин-D зміцнює імунітет тварин і птиці, підвищує збереженість поголів'я. Нормалізує мікрофлору кишечника шляхом колонізації кишкового епітелію, проявляє антагоністичну дію патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. За рахунок зменшення патогенної флори в кишечнику, спостерігається збільшення ендогенних лактобактерій. Бактерії роду Bacillus сприяють повнішому перетравлюванню корму та покращує конверсію корму. Підвищує несучість у курей-несучок, продуктивність бройлерів і свиней.

  Застосування. Для зміцнення імунітету, нормалізації мікрофлори кишечника, підвищення збереження поголів'я, поліпшення конверсії корму і підвищення продуктивності тварин.

  Протипоказання. Відсутні.

  Побічні дії. Не виявлено.

  Застосування під час вагітності, лактації, несучості. Згідно з рекомендаціями щодо дозування.

  Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії. Пробіотичні бактерії Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis, які входять до складу кормової добавки є чутливі до таких антибіотиків як колістин сульфату, гентаміцин, амоксицилін, неоміцин, стрептоміцин. Кормову добавку не застосовувати з такими антибіотиками: тилозин, пеніцилін, енрофлоксацин, доксициклін і препаратом триметопримом в комбінації з сульфадіазином.

  Дозування. Змішують з кормом або водою з розрахунку:

  Птиця – 0,2-0,4 кг на тону корму чи комбікорму, Або: Бройлери віком до 15 днів – з розрахунку 0,1 г / гол на добу з питною водою або з кормом. Бройлери віком від 15 днів і до забою– з розрахунку 0,2 г / гол на добу з питною водою або з кормом. Кури-несучки – з розрахунку 0,2 г / гол на добу з питною водою або з кормом. Індики – з розрахунку 0,1-0,3 г / гол на добу з питною водою або з кормом.

  Свині – 0,2 - 0,4 кг тонну корму або комбікорму, або: Свиноматки – з розрахунку 5 г / гол на добу з питною водою або з кормом. Поросята – з розрахунку 1 г / гол на добу з питною водою або з кормом. Свині на відгодівлі – з розрахунку 3 г / гол на добу з питною водою або з кормом.

  ВРХ (телята): профілактика 2 г / гол 3 рази: I - з першою порцією молозива, II і III - при наступних випоюваннях. Лікування 2 г / гол питною водою 2 рази на день 3 дні підряд. Стимуляція росту 5 г / гол на добу з питною водою або з кормом 7 днів поспіль з наступним інтервалом 7 днів за строк відгодівлі.

  Кролики – 0,2 - 0,4 кг тонну комбікорму / тонну води, або з розрахунку 0,2 г / гол на добу з питною водою або з кормом.

  Кішки, собаки дрібних порід, цуценята – 0,5 г / гол на добу з питною водою або з кормом.

  Собаки середнього розміру, хутрові звірі – 1 г / гол на добу з питною водою або з кормом.

  Собаки великих порід – 2 г / гол на добу з питною водою або з кормом.

  Застереження. Немає.

  Термін придатності - 24 місяці.

  Умови зберігання. Сухе, темне місце при температурі від 0 до 40°С.

 • Информация о производителе
  БрендУкрзооветпромпостач
  ПроизводительУкрзооветпромпостач
  Страна производстваУкраина
  Цветовые характеристики
  Весовые характеристики
  Вес1 г
  Габаритные характеристики
  Прочие характеристики
  ТипФерментні препарати
  НазначениеКорови; Свині; Кролики; Індички; Качки; Курки; Гуси
 • Ферментно-пробіотична кормова добавка Імунобактерін-D, 1 г Укрзооветпромпостач відгуків
  There are no reviews yet - yours can be the first!
   Залиште відгук про цей товар першим!
  Купити Ферментно-пробіотична кормова добавка Імунобактерін-D, 1 г Укрзооветпромпостач
  Застосування. Для зміцнення імунітету, нормалізації мікрофлори кишечника, підвищення збереження поголів'я, поліпшення конверсії корму і підвищення продуктивності тварин.
   У наявності 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy